---------- Yönlendirilmiş ileti ----------

Kimden: Deniz TOKMAK EKİNCİ <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>
Tarih: 30 Temmuz 2014 12:56
Konu: Re: Keöören Belediyesi onlar için bir kap su bir kap yemek proje resim kolajları
Kime: NESRIN CITIRIK <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>


"Onlar İçin Bir Kap Yemek Bir Kap Su "Projesi
Görüşmelerimizin hemen ardından Keçiören Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Ak,bu ve başka projelerimizde de yanımızda olacaklarına ve destek vereceklerine hep birlikte çalışmalarımızın olacağını bildirdiler ve hemen harekete geçtiler.Bu bağlamda;
1-Haytap Ankara İl Temsilciliği ve Keçiören Belediyemizin Logolu Haytap Afişlerimiz bastırıldı,
2-Su ve Mama kapları temin edildi,
3-Sokaktaki hayvanlara dağıtılmak üzere vatandaşlara mama paketleri hazırlandı,
4-Çevre Koruma ve Kontrol Mdr.Dr.Ercan Kurnaz başta olmak üzere ekipleri Keçiörenin bazı caddelerinde esnafımıza afiş,mama ve su-mama kaplarının dağıtımına başladılar.
5-Bizlerde 26 Temmuz 2014 Cumartesi günü güzel bir organizasyonla Bld.Bşk.Sn.Mustafa Ak ve beraberindeki heyetle birlikte projemizi Keçiören Halkımıza tanıttık.Keçiören caddelerinde esnaflarımızı bu proje hakkında bilgilendirdik.
6-Sn.Başkanımız esnafla bire bir konuşarak sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olmalarını,onların dilinin olmadığını onlara yardımcı olmaları gerektiğini anlattı.
Keçiören de bundan sonra Keçiören Bld. Bşk.Sn.Mustafa Ak sayesinde ve birlikte hayvan haklarında gelişmeler sağlanacağına ve daha başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz..
Bu kısa süre içerisinde projemizde bizimle birlikte olan desteklerini bizden esirgemeyen  Keçiören Bld. Başkanımız Sn. Mustafa Ak Beyefendiye Gönül Dolusu Sonsuz Şükranlarımı İletiyorum.....  Hassasiyetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum..

"Onlar İçin Bir Kap Yemek Bir Kap Su "projemizde bize destek olan KEÇİÖREN

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA AK, BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN ADNAN BALOĞLU, ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRÜMÜZ SN. Dr. ERCAN KURNAZ,ESDER GENEL BAŞKANI SN.MAHMUT ÇELIKUS'a katılımcılara, Esnafımıza ve Her zaman yanımızda olan Muhabir Arkadaşlarımıza Teşekkür Ediyorum.

Saygılarımla;
HAYTAP ANKARA İL TEMSİLCİSİ
DOHAYKO ANKARA İL TEMSİLCİSİ Deniz TOKMAK EKİNCİ


www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

bir usta bin usta

Anadolu Sigorta
Bir Usta Bin Usta

instagram.com/birustabinusta

Ulusal Kampanyalar

su ve terk etme kampanyasi
Sirk Gerçeği Kampanyası
Petshop Gerçeği
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap