Sevgili Dostlar,

DOHAYKO olarak yıllardır, çoğu dar gelirli olup ve bir kısmı da fakirlik sınırında yaşamlarına rağmen, SAHİPSİZ HAYVANLARA  besleme yapan gönüllülere "mama ve tavuk kırıntı vs" yardımı yapıyoruz. Ayrıca bu gönüllülerin yaşamlarını biraz olsun kolaylaştırmak için ramazan ve bayram gibi vesilelerle erzak desteğinde de bulunuyoruz.

Sizler de, DOHAYKO BAĞIŞ KARTLARI DESTEĞİNİZLE, sokaklarda aç, susuz ve şiddete karşı mücadele ederek yaşam savaşı veren sahipsiz hayvanlara "mama, klübe, sığınak ve onlara güvenli koşullar sağlayacak çalışmalarımıza" katkıda bulunabilirsiniz. 

Sizin ve Sevdiklerinizin En Özel Günü, Yardıma Muhtaç Hayvan Dostlarımız için UMUT Olsun, CAN SUYU olsun…

NİKAH ŞEKERİ yaptırmak ve DAVETİYE bastırmak yerine, Yeni Doğan Bebek ve Yaş Günü Kutlaması gibi mutlu günlerinizde unutulup gidecek bir HEDİYE almak veya  ÇİÇEK göndermek yerine, Dost Ziyaretine giderken çiçek veya almak yerine, VEFAT veya ANMA günlerinde vefat eden kişi anısına, kısaca tüm özel günlerinizde yardıma muhtaç hayvanlara bağışta bulunarak sevdiklerinize “Özel Gün Kartı” verip hem sevdiklerinizi hem de can dostlarımızı sevindirebilirsiniz

Kartlar, hediye etmek istediğiniz kişiye ve sizin adınıza özel olarak hazırlanarak en kısa zamanda teslimi sağlanmaktadır.

DOHAYKO Yönetim Kurulu

Bilgi İçin: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: 0541 235 77 99

Hemen şimdi kart seçimi için tıkayınız

Özel Gün Kartları Projesi

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004 Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45