Sevgililer Günü Kartları

Sevgililer gününde sevgilinize hediye almak yerine sevgililer günü kartı yollayarak “Dohayko Mama ve İmdat Eli Bütçemize” katkıda bulunarak sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımıza ve onlara bakmaya çalışan mağdur ailelere destek olabilirsiniz.

Dohayko bağış sertifikaları BİLGİ için:0 541 235 77 99 numaraları telefondan ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Adrese Teslim Genel Bilgiler:

Aşağıdaki kart örneklerinin üzerine tıklayıp beğendiğiniz kart kodununuzu bize ileterek başlayabilirsiniz. Kartlar hediye eden kişi adlarına özel olarak hazırlanıyor. Kart ölçüsü 18 cm x 13 cm.  Verdiğiniz iletişim mail adresinize veya whatsapp ile örnek kartınızı iletiyoruz. Onayınız alındıktan sonra baskıya veriyoruz. İstediğiniz adrese gönderiyoruz.

Talebinize göre zarf içerisine de teslim edebiliriz.

Elektronik Ortamda teslimat:

Baskı istemiyorsanız, bizimle paylaşacağınız mail adreslerine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimizden gönderim yapabiliriz. Maile eklemek istediklerinizi not olarak yazabiliriz. Verilen listeye kartlar bireysel olarak gönderilmektedir. Kişinin e-mail ve kişisel bilgileri gönderim tamamlandıktan sonra tamamıyla silinir. 3. şahıslarla hiç bir şekilde paylaşılmaz. Kişi yada kişilere tekrar başka bir konuda mail atılmaz. Gönderim tamamlanında gönderim raporu sizinle paylaşılır. Bireysel gönderi şekilde gönderildiği gibi toplu gönderide olabilir.

 • Kart Kodu: 001
  Sevgililer Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 002
  Sevgililer Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 003
  Sevgililer Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 004
  Sevgililer Günü Kartı Örnekleri

Hayvan Dostlara Destek İçin ÖZEL GÜN KARTLARI Talep Formu

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45