Doğum günü kartlar
Sizin ve Sevdiklerinizin En Mutlu Günü Yardıma Muhtaç Hayvan Dostlarımız için UMUT Olsun..

Yurdun dört bir yanında tüm hayvanların yaşam hakları için yola çıktığımız bu zorlu mücadelede, toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmek, hayvan hakları ihlallerinin önlenmesini sağlamak, yardıma muhtaç hayvan dostlarımıza yardım eli uzatmak adın, korumasız masum canlar için yapılan tüm çalışmalarımıza kalıcı bir katkı sağlayabilirsiniz.

Doğum gününde sevdiklerinize unutulup gidecek bir hediye almak yerine, ”Doğum Günü Bağış Sertikası Kartı” vererek hem sevdiklerinizi hem de hayvan dostlarımızı sevindirebilirsiniz.

Adrese Teslim Genel Bilgiler:

Aşağıdaki kart örneklerinin üzerine tıklayıp beğendiğiniz kart kodununuzu bize ileterek başlayabilirsiniz. Kartlar hediye eden kişi adlarına özel olarak hazırlanıyor. Kart ölçüsü 18 cm x 13 cm.  Verdiğiniz iletişim mail adresinize veya whatsapp ile örnek kartınızı iletiyoruz. Onayınız alındıktan sonra baskıya veriyoruz. İstediğiniz adrese gönderiyoruz.

Talebinize göre zarf içerisine de teslim edebiliriz.

Elektronik Ortamda teslimat:

Baskı istemiyorsanız, bizimle paylaşacağınız mail adreslerine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimizden gönderim yapabiliriz. Maile eklemek istediklerinizi not olarak yazabiliriz. Verilen listeye kartlar bireysel olarak gönderilmektedir. Kişinin e-mail ve kişisel bilgileri gönderim tamamlandıktan sonra tamamıyla silinir. 3. şahıslarla hiç bir şekilde paylaşılmaz. Kişi yada kişilere tekrar başka bir konuda mail atılmaz. Gönderim tamamlanında gönderim raporu sizinle paylaşılır. Bireysel gönderi şekilde gönderildiği gibi toplu gönderide olabilir.

Bilgi İçin: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Tel: 0 541 235 77 99

 • Kart Kodu: 001
  Doğum Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 002
  Doğum Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 003
  Doğum Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 004
  Doğum Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 005
  Doğum Günü Kartı Örnekleri
 • Kart Kodu: 006
  Doğum Günü Kartı Örnekleri

Hayvan Dostlara Destek İçin ÖZEL GÜN KARTLARI Talep Formu

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45