• Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

  Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

 • Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

  Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

 • Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI

  Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI ile sizde katkıda bulunun

 • Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

  Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

 • Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

  Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

 • Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

  Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

 • Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

  Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

 • Lüleburgaz Bakımevini ziyarete gittik

  Lüleburgaz Bakımevini Ziyarete Gittik

 • Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

  Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

 • Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

  Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

Konu: Facebook ta sayfa acarak kedi kafasi kestiginin cekim ve fotolarini paylasan, Allah ve Islam dinine agir kufurler yazan sahsin belirlenmesi, cezai islem uygulanmasi hk.

Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğüne;
Ekte fotograf ve linkini sundugumuz, muhtemelen ergenlik çağındaki liseli bir genç tarafından açılan facebook hesabında SATANİST paylaşımlar yer almakta, Allah'a ve İslam dinine her türlü hakarete yer verilmekte, kafası bedeninden ayrılmış kedilerin görüntülerine yer verilmektedir. Fotoğraflarda kedinin altındaki gazetedeki haberler Türkçedir dolayısıyla bu vahşet Türkiye’de gerçekleştirildigi anlasilmaktadir.
İnsanları dehşete düşüren goruntuleri paylasan bu şahsın IP adresinin Bilişim Suçları Şube Müdürlüğünce tespit edilerek gereken yasal sürecin en kısa sürede başlatılmasını,
1. Kisinin bulundugu sehirde pisikiyatri kliniginde musahade altina alinmasini,
2. Yasal sorumlulugu varsa adli sorusturma acilarak cezalandirilmasini,
3. Orman Su Isleri Sube mudurlugunce cevredeki hayvanlar icin guvenlik calisamasi yapilmasinin talep edilmesi,
4. Toplum Destekli Polis Subesinin o cevrede bu kisinin arkadaslik ettigi kisileri tespit ederek benzer davranislari olanlari gozetim altina almasini,
5. Eger ogrenci ise okul yonetiminden yakin arkadaslarinin ogrenilerek onlar hakkinda da sorusturma acilmasini, ogrenci ailelerinin uyarilmasini,
6. Kisinin aile fertlerinin de sorgulanmasini, musahade altina alinmasini
7. Bulundugu sehirde Aile ve Sosyal Politikalar Il Mudurlugunun de aile fertleri ve komsular ile gorusmeler yaparak bu tur kisiler varsa islahi ve tedavisi yonunde calismalar yapmasinin saglanmasini talep ediyoruz.
Ayrıca müracaatımıza ilişkin yapılacak  işlemlerin ve alınacak tedbirlerin, soruşturma sonuçlarının   4982 ve 3071 sayılı  yasalar gereğince mail yoluyla tarafımıza bildirilmesini emir ve müsaadelerinize saygılarımla arz ederim.
Ayten Tutkun
HAYTAP Hayvan Haklari Federasyonu
Eskişehir Temsilcisi
TC kimlik..29683614380
___________________________________________________
EK 1 : Şahsın Facebook Linki :
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003734880043&sk=wall

From: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
To: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
CC: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Subject: Bilisim Sube Md:Kedi kafasi kesen,Allah ve Islam'a kufur eden satanistin belirlenmesi ve cezalandirilmasi
Date: Mon, 30 Apr 2012 20:34:57 +0300

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap