20.gun_canakkale_kapak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haytap Trakya Turunun 20.gününde tur ekibi, Haytap Çanakkle temsilcisi Sitare Şahin, Haytap Kahramanmaraş temsilcisi Zekiye Duyar ile Çanakkale il Çevre Orman müdürü Ali Osman Kaymakçı'yı makamında ziyaret ettiler.

İl çevre orman müdürlüğü'nnden sonra Kepez'e geçen ekip burada daha önce yapılmış ve kullanılmış ancak şu anda kullanılmayan boş duran eski bakımevine gittiler. sadece 2 bölmeden oluşan ve yeri arıtma tesisin içinde olan merkezin kullanılmamasının çok yerinde olduğunu, merkezin hiçbir yasal şartı taşımadığını tespit ettiler.·Kepez belediye Başkan danışmanı Adnan KÖSE ile görüştüler bölgede yeni, şehre yakın ve kanuna uygun bir kısırlaştırma ve tedavi merkezi yapılması hakkında konuştular.

Ardından Basın ziyaretlerinde bulundular, yerel kanal Tontv'de bir program yaptılar.

Daha sonra Çanakkkale Çevre ve Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği başkanı Meliha DANACI ve dernek üyeleri Aslı PERKKAN, Hayrettin PİŞKİN,Niyazi BALCI,Aytül ÖZÇELİK,Tuğçe ÖZÇELİK ile buluşan ekip Çanakkale belediye başkanı Ülgür GÖKHAN .makamında ziyaret ettiler,görüşmeye belediye veteriner hekimi Cemali bey de katıldılar. Gönüllülerin barınağa giriş çıkışları , barınak şartlarının iyileştirilmesi , halkı konuya duyarlı hale getirmek için eğitim çalışmalarının ve sosyal etkinliklerin yapılması konularında görüştüler.

Belediye ziyaretinden sonra Çanakkale valisi Güngör Azim TUNA'yı makamında ziyaret ettiler.

Görüşmelerin ardından dernek üyeleri ve yerel gönüllüler ile tekrar bir toplantı yapıldı. Yapılacak olan çalışmalar ve görüşmeler değerlendirildi.

Ekip daha sonra Çanakkale'den ayrılıp Gelibolu'ya geçti.

Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi


20.gun_imdat_turu_canakkale_1


20.gun_imdat_turu_canakkale_2


20.gun_imdat_turu_canakkale_3


20.gun_imdat_turu_canakkale_4


20.gun_imdat_turu_canakkale_5


20.gun_imdat_turu_canakkale_6


20.gun_imdat_turu_canakkale_7


20.gun_imdat_turu_canakkale_8

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap