19.gun_imdat_turu_burhaniye_kapakHaytap Trakya Turu ekibi turun 19. gününde Burhaniye'ye geçti. Dohayko Burhaniye temsilcisi Murat DURUDOĞAN ve gönüllü Tülin EYİPOĞLU ile birlikte Burhaniye barınağına giderek incelemede bulundu.

Basın mensupları ile de görüşen ekip turun amacı hakkında ve tur boyunca gözlemledikleri durumlar hakkında bilgilendirme yaptı.

Bakımevi ziyareti ve basın açıklamasının ardından Burhaniye Dohayko temsilcisi Murta beyin de katılımıyla Altınova'ya geçildi.

Altınova'da hayvansever dostlar Aral JİMENEZ, Feray FIRATER, Mahmure MERAL ile buluşuldu.

yerel gönüllüler ile eğitim toplantısı yapuldı. Bu arada Altınova belediye başkanı sayın Asım SÜRER ile telefonda görüşüldü ve hafta sonu olmasına rağmen başkan bey Haytap ekibini makamına davet etti.

Başkan bey ile bölgedeki problemler ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Sayın SÜRER kendisinin bir hayvansever olduğunu özellikle köpeklere karşı büyük bir sevgisi olduğunu söyledi ve yapılacak projelerde yerel gönüllülere tam destek vereceğini söyledi.

Bölgede bir bakımevi yapmayı, kısırlaştırma aşılama ve tedavi için çalışmalar yapmayı, çevre köylerdeki hayvanların kısırlaştırılmasını ilçe tarım müdürlükleri ile organize bir şeklide yapılmasını, özellikle TERK ETME afişleirnin hemen basılıp çevreye asılmasını, bölgede eğitim çalışmaları yapılmasını istediğini söyledi.

Belediye başkanı ile son derece olumlu geçen görüşmenin ardından tekrar yerel gönüllüler ile toplanıldı ve ALTINOVA Hayvan Hakları grubu oluşturulması ve çalışmalara bir an önce başlanması için organize olunması konusunda görüşülüp kararlar alındı.

Altınova'lı gönüllüler ile vedalaşılıp Çanakkale'li hayvan hakkı savunucuları ile buluşmak üzere yola çıkıldı.

Ege SAKİN

Haytap Temsilcisi


19.gun_imdat_turu_burhaniye_1


19.gun_imdat_turu_burhaniye_2


19.gun_imdat_turu_burhaniye_3


19.gun_imdat_turu_burhaniye_4


19.gun_imdat_turu_burhaniye_5


19.gun_imdat_turu_burhaniye_6


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap