18.gun_kapak_kucukkuyu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haytap Trakya turu ekibi 18. günün öğlenden sonrasında Küçükkuyu'da yerel hayvanseverler·Mehmet KAYA,Meral KOŞMAZ,Murat DURUDOĞAN, Fatma ERDEN, Zeynep RİDEN, Gülperi SONELMAN, Fisun ÇELİK ile Küçükkuyu kültür merkezi'nde buluşuldu. hafta sonu olmasına rağmen toplantıya belediye başkan yardımcısı Seher SÖZEN hanım da katıldı ve sunumları dinledi. Daha sonra toplantıya belediye başkanı Cengiz BALKAN da katıldı, yerel hayvan severlerin problemlerini, bölgede yaşanan sorunları dinledi, haytap ekibinin çözüm önerilerini, bölgede yerel gönüllülerin uygulamaya koyacağı projeler hakkında bilgi aldı.

Akşam saatlerinde ise Akçay'dan gelen hayvan hakları grubu üyeleri Gülseren DEMİRBAĞ, Eren DEMİRBAĞ, Volkan DEMİRBAĞ ve Arzu ÖLMEZ· ile toplantı yapıldı. Akçay'da yaşanan sorunlar ve çözümleri ve stk olarak yapılması gereken çalışmalar hakkında konuşuldu.


Ertesi gün Burhaniye'ye geçecek olan ekip Burhaniye bakımevini ziyaret edecek ardından, Altınova'ya geçilip orada da gönüllülerle buluşulacak. Yol üstünde olup ekibe katılmak isteyenler 0555 495 44 28 nolu telefondan ekibe ulaşabilir.


Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi


18.gun_imdat_turu_kucukkuyu_1


18.gun_imdat_turu_kucukkuyu_2


18.gun_imdat_turu_kucukkuyu_4


18.gun_imdat_turu_kucukkuyu_5DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap