18.gun_imdat_turu_geliboliHaytap Trakya Turu 18.gününde Şarköy'de kendilerini misafir eden Şarköy'lü gönüllüler ve ekibi evinde misafir eden Okan bey ve Tülin hanım ile vedalaşıp Şaröky'den ayrıldı, Gelibolu'ya doğru yola çıktı.

Gelibolu bakımevine giden ekip, hapsedilmiş ve terkedilmiş hayvanlar ile karşılaştılar. Bakımevinde görevli kimse yoktu, kafes bölmelerde olmalarına rağmen ayrıca zincirle bağlanmış ve zinciri su kabına yetişmeyen köpekler, yuvalarına kireç dökülmüş olduğu için kirece bulanmış ağzı yüzü gözü ve yaraları kireç kaplanmış olan yavru köpeklerle karşılaştılar. Hafta sonu olduğu için resmi kurumlara ulaşılamadı, gelibolu resmi kurumları· için ptesi gününe randevu alıp gitmeyi kararlaştırdılar.

Küçükkuyu'da yerel hayvanseverler ile buluştular. Küçükkuyu faaliyetleri diğer çalışma raporunda detaylı olarak verilmiştir.


Ege Sakin

Haytap Temsilcisi


18.gun_imdat_turu_geliboli_1


18.gun_imdat_turu_geliboli_2


18.gun_imdat_turu_geliboli_3


18.gun_imdat_turu_geliboli_4
Saat 15:00 de küçükkuyu belediye başkanı ile randevuya yetişmek üzere, gelibolu'dan yola çıkan ekibe Çanakkale'den Haytap Çankakkale temsilcisi Sitare ŞAHİN ve Ezine'den de hayvansever Aylin ASLAN katıldılar.

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap