Bir gün önce Enez belediye başkanı makamında olmadığı için kendisi ile görüşemeyen ekip gezinin 16.gününde Enez'den ayrılmak üzere olan ekip başkan Ahmet Çayır'a ulaşıp kendilerini çok kısa olarak ziyaret etmek istediklerini söylediler. Başkan belediyede olmadığını dışarıda işi olduğunu söyleyince ekip başkan beye bulundukları yere gelebileceklerini söylediler böylece belediyenin arkasındaki garajda buluştular. Haytap başkan yardımcısı Nesrin ÇITIRIK başkan Ahmet Çayır ile görüştü Trakya Turu ekibini ve yerel gönüllüleri tanıştırdı. DOHAYKO Enez temsilcisi olacak olan Selma YILMAZ'ın bölgedeki çalışmaları takip edeceğini ve br önceki gün başkan vekili sayın ÖZCAN'a anlatılan projeler konusunda temsilciliğimiz kanalıyla yardım edeceğimizi söyledi. tanışmanın ardından başkanın yanından ayrılan ekip Enez Müftülüğüne gitti. Müftü bey yerinde olmadığı için görüşme yapılamadı ancak Kız kuran kursu öğrencileri ve kuran kursu hocası ile tanışıldı hayvan hakları konusunda kısaca bilgilendirme yapıldı ve çocuklara afiş ve broşürler dağıtıldı.

Ekip ziyaretlerinin ardından Enez'den ayrıldı ve Malkara'da kendilerini bekleyen gönüllüler ile buluşmak üzere yola çıktı.

--
Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap