Bakımevinde· inceleme yapan ekip fotoğraflar çekti ve gördükleri ve fotoğrafladıkları olumsuz koşulları ve bu olumsuz koşulların çözümlerini konuşmak üzere keşan Kaymakamı sayın Ahmet NARİNOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Sayın kaymakam Haytap ekibini ilgi ile dinledi ve az önce çekilip bastırılmış bakımevi fotoğraflarını inceledi. 5199 sayılı yasaya uygun, hayvanların doğal yaşam alanlarına kavuşacağı bir bakımevi yapılması konusunda, ayrıca bölgedeki gönüllülerin hayvan hakları konularında yapacakları her türlü sosyal sorumluluk projelerine tam destek vereceklerini söyleyerek, ekibe böyle hassas konular ile ilgilendikleri için teşekkür edip ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ardından Belediye başkanı Mehmet ÖZCAN'ı makamında ziyaret eden ekip başkan beye Keşan· bakımevinin fotoğraflarını gösterip, olması gereken bakımevi hakkında bilgi verdi ve mevcut barınağın bir an önce boşaltılması hayvanların uygun koşullarda yaşatılmları konusunda konuştular. Başkan Özcan ekibimizin anlattığı ve gösterdiği şeklide bir bakımevini hemen yapıma başlayacağına, gönüllüler ile sürekli olarak koordineli bir şekilde hareket edeceğine söz verdi.

Bu arada 8 aydır bakımevinde tutulan mahallenin maskotu olan Boncuk da bakımevinden alınıp eski mahallesine bırakıldı.

Görüşmelerin ardından tekrar Enez'e dönüldü..

--
Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap