Haytap Lüleburgaz temsilcisi Av.İlknur Devrim KANTARCI ve Lüleburgaz Hayvan Hakları gönüllülerinin çalışmalarında yanlarında olan destek veren duyarlı ve bilinçli kurum kuruluşlar ve kişilere teşekkür ziyaretleri yapıldı.

Görünüm Gazetesi’nden sayın  Halit KAPLAN’a, Demir Mobilya’nın sahibi Ömür bey ve eşi Duygu hanıma,Dost Veteriner Kliniği’nin sahibi veteriner Hekim Ertan ÇOLAK, eşi Zuhal hanım ve sevgi dolu köpkeleri ARES’e, Günyüzü Gazetesi’nden Senol OCAK’a ziyaretler yapıldı desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Kırklar TV ile röportaj yapıldı.

Evrensekiz belediye başkanı sayın Halit ABANOZ ile görüşüldü, Evrensekiz ilçesinde yaşam arabası ile gezilerek anonslar yapıldı, halka afiş ve broşürler dağıtıldı. Başkan Abanoz Trakya Turu ekibini akşam vereceği iftar yemeğine davet etti. Rumeli TV, belediye başkanı Abanoz ile  birlikte Haytap Trakya Turu ekibiniyle Yaşam aracının önünde bir program yaptı.

Yarın Lüleburgaz’dan ayrılacak olan ekip Edirne’ye geçerek orada görüşmelerine devam edecek.

Lüleburgaz’da kaldığımız süre boyunca bizi evinde misafir eden ŞAHİNLER ailesine çok teşekkür ediyoruz. 

HAYTAP Temsilcisi

 


Ege SAKİN 

 

 

 

 

 

 

 

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap