Uzun zamandır Antalya Kepez'den gelen, "hayvanlardan toplandıktan sonra haber alınamaması, veteriner hekimlerin bahanelerle çalışmaması, tedavi veya kısırlaştırmanın düzenli yapılmaması, vatandaşa kötü muamele" gibi şikayetler için yazışmalar yapıyorduk.

Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü ile görüşme yaptık.
Başkan, "sorunların farkında olduğunu, yeni genç bir veteriner hekim görevlendirildiğini, toplama ekibi için de iyileştirmeler yapılacağını, tedavi ve kısırlaştırmaya öncelik verileceğini, gönüllüler ile iletişim halinde olunacağını, mevcut merkezin tadilatlarının bitirileceğini, hayvan hakkı korumanın önemli olduğuna inandığını, göreve ilk geldiğinde toplama ekibine ve görevlilere hayvanlara zarar vereni cezalandıracağını söylediğini" anlattı. 

Ayrıca, 1,5 ay içinde bütün yenileme ve düzenlemelerin yapılmış olacağını da tarihli olarak söyleyerek bunları görmek üzere bizi yeniden davet etti

 
alt

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap