Nesrin Çıtırık ve beraberinde, Betüm Kapsal, Nilüfer Işık, İlkay Yörük'den oluşan Kuşadası Hayvan Hakları Grubu Söke Belediyesi Bakımevini ziyaret etti. Sağlık Daire İşleri Müdürü Veteriner Hekim, İç Hastalıkları Uzmanı Barış DEĞER ile görüştüler.

Ardından Belediye Başkanı Sn. Süleyman TOYRAN ile gerçekleştirilen görüşmede yeni Beldelerinde Söke Belediyesine bağlanmasıyla birlikte Belediyenin yükünün artacağı göz önünde bulundurularak Bakımevinin eksiklikleri ve geleceğe yönelik çalışma planları başkana iletildi. Temel Sorunlarını halletmiş olan Söke Belediyesi'nin daha iyi koşullarla, belediyeye bağlanan ilçe ve beldelere de hizmet verecek duruma gelmesi için yapılması gerekenler de Başkan TOYRAN'a ayrıca iletildi.

Gerçekleştirilen görüşmelerde Sn. Başkan Süleyman TOYRAN , bakımevinin yanına, Bakımevinde sürekli kalması gereken yaşlı, mağdur ve sakat hayvanlar için 3 adet bahçeli bölme yapılacağını ve bu bölmelerin 4 EKİM'e kadar yetişeceğine söz verdi.


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap