1 – Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı
2 – Denizli
3 – Kuşadası
4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

1- Denizli CarrefourSA’lar da “Dost Hareketi Projesi” ne Katıldı

Denizli’de gerçekleştirilen HayKonfed kurumsal çalışma ve toplantıları sırasında Denizli CarrefourSA Teras Park, Server Gazi, Kınıklı, Acıpayam Bulvarı, Üniversite, Şubeleri müdürleri Sayın Mehmet Tolga Yaman, Aydın Tel, Emre Arık, İbrahim Sarıkaya, Pınar Hanım da ziyaret edildi. Bu günden itibaren tüm tüketim fazlası ürünler HayKonfed, Ege Fed, Denizli Hayvan Dostları Derneği, Çivril Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Yönetici ve Gönüllüleri eliyle sokak ve bakımevlerindeki can dostlarımıza ulaşacak.
Denizli çalışmalarımıza katılan ve destek veren herkese Değerli arkadaşlarımız Sayın Bülent Gökçe, Hanife Gökçe, Mine Orhan, Hüseyin Yetiş, Temime Kumova, Hatice Toman, Burhan Ocak’a ve sağlık durumu nedeniyle bir süre dinlenen Sayın Suna Sezer’e gönülden teşekkür ediyoruz. Ulusal toplantımızda DENİZLİ’DE bir arada olacağız.

Timur Ugan
HayKonfed Genel Sekreteri
 

2 – Denizli

Çivril Doğayı Hayvanları Koruma Derneği DENİZLİ ÇALIŞMALARI
Ulusal toplantı çalışmaları için bulunduğumuz Denizli’de ağır bir cerrahi operasyon geçiren temsilcimiz sayın Suna Sezer ve değerli eşini evinde ziyaret ettik.

Ulusal toplantımız için düşüncelerini aldık. Toplantı sırasında konaklama yeri olarak hayvan dostu bir işletmeyi ziyaret ederek ön görüşme yaptık.

Gece yarısı Denizli Hayvan Dostları Derneği korumasındaki canların bakım ve beslenmesi yapıldı.


Hanife Gökçe-Temime Kumova – Mine Orhan-Bülent Gökçe- Timur Ugan

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236292966385035

kumova1 kumova


 

3 – Kuşadası


HayKonfed – EgeFed – KUŞADASI Çalışmaları
EgeFed Başkanı Funda Bayrı Ersoy, Kuşadası Temsilcimiz Ayşe Sevinç, Haykonfed YK Üyesi Fevziye Özkan, Didim Temsilcilerimiz Hande Kamacı, Aysel Özkan’ın ve Kuşadalı Hayvan Hakları Savunucularının katıldığı toplantıda; ulusal durum üzerine genel bilgilendirme, Aydın Hayvan Hakları sorunları üzerine değerlendirme yapıldı.

Ulusal toplantımızın ön çalışması bilgilendirmesi sonrası CarrefourSA Kuşadası Mağazası ziyaret edildi. Yetki belgesi müdürlüğe teslim edildi. Can dostlarımız için yiyecek alımı programa bağlandı. Tüm Kuşada’lı Can Dostlarına ve çalışmaya katılan temsilci – yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Timur Ugan

HayKonfed Genel Sekreteri

 


4 – Didim – Bakımevi Ziyareti

DİDİM- Bakımevi Ziyareti – CarrefourSA İle Dost Hareketi Başladı – Didim’de Besleme…Ayrıntılı bilgi daha sonra…Hande Kamacı – Aysel Özkan – Timur Ugan
meri1

meri

https://www.facebook.com/HayKonfed/posts/1236684423012556

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap