• Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

  Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

 • Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

  Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

 • Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI

  Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI ile sizde katkıda bulunun

 • Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

  Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

 • Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

  Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

 • Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

  Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

 • Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

  Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

 • Lüleburgaz Bakımevini ziyarete gittik

  Lüleburgaz Bakımevini Ziyarete Gittik

 • Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

  Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

 • Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

  Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

HAYTAP 1. Bölgesel Temsilciler Toplantısı - Akçakoca
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.616269261759610.1073742623.445932725459932&type=3Haytap Federasyonu Genel Başkanı Sayın Nesrin Çıtırık’ın konuşma ve açıklamalar yaptığı toplantılarda bölgedeki ile ve ilçelerin sorunları ve bunların çözümlerine yönelik konuşmalar yapıldı. Toplantının ilk günü; 22 Şubat 2014 Cumartesi sabahın erken saatlerinde start alındı. 
Toplantının ikinci günü; Toplantı sabah saatlerinde Düzce Orman Su İşleri Müdürlüğü teknik elemanı Selçuk Çömeten’in bölgenin genel durumu ve ilçe bakımevlerinin anlatıldığı sunumuyla başladı. Gönüllü ve temsilcilerin görüş ve düşüncelerini bildirdiği toplantı Akçakoca Temsilcimiz Neşe Perihan Kulak’ın ve gönüllülerin günümüze kadar Akçakoca genelinde yaptıkları çalışmaları içeren sunumuyla devam etti.
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak beyin il genelindeki turistik yerler ve buralarda yapılan çalışmalarla ilgili konuşması ve hayvanlara yönelik yapılabilecek proje tekliflerini sundu.
Daha sonra Akçakoca Haytap Çalışma Grubundan Hakan Direk kendi projesi olan uyuşturucu bağımlılarına yönelik ‘Star Sensin’ isimli şarkı yarışmasıyla ilgili tanıtım yaptı.
Federasyon Başkanımız Nesrin Çıtırık'ın toplantının genel bir değerlendirmesi, kurumsal ve sistemli olarak kararlı bir ekip çalışması sonucunda başarılı işlerin ortaya çıkacağını anlatmasıyla toplantı sona erdi. Günü Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın bizim için verdiği akşam yemeğiyle sonlandırdık.
Toplantının üçüncü günü; Dernek üyeleri ve Haytap Temsilcileri eşliğinde Düzce Bakımevi ziyaretiyle başlayan günde bakımevinin uygun olmayan koşulları ve eksiklikleri belirlendi. Bunlarla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı ve Sağlık İşleri Müdürü ile görüşülerek talepler bildirildi ve en kısa sürede giderilmesi istendi.
Üç gün süren toplantı ve ziyaretlerin sonunda bölgesel toplantıların orada bulunan il ve ilçe bakımevleri ile Sahipsiz Sokak Hayvanlarının sorunlarının belirlenmesinde oldukça önemli olduğu görüşüne varıldı. Bundan sonra her üç ayda bir bölge toplantıları yapma kararı alındı.
Arzu Nazan KULLUK
HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcisi

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap