4 - Akçakoca 1. Bölgesel HAYTAP Temsilciler Toplantısında bakımevi ziyareti
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.614050911981445.1073742601.445932725459932&type=3HAYTAP Bölgesel Toplantılarından birinde daha HAYTAP temsilcileri, hayvan hakları savunucuları bir araya geldi. 
Akçakoca, Düzce, Bolu, Sivas, Karadeniz Ereğli, Kocaeli'nden gelen arkadaşlarımız bakımevindeki incelemelerden 
sonra öğretmen evinde bir toplantı düzenledi.apılan toplantıda bölgenin genel sorunları ve belediye başkanlıklarından taleplerimiz görüşüldü...Yasa tasarısı ve deney yönetmeliği konularında açıklamalar yapıldı. Öğleden sonra başlayan toplantıya Akçakoca Gönüllüleri, Akçakoca Belediyesi Temsilcileri, Düzce 9.Bölge Orman ve Su İşleri Md. Şube Yetkilileri, Düzce Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü yetkilileri, Akçakoca Basın Mensupları katıldı...Temsilciler toplantısı çalışmalarında Orman Su İşleri Düzce Şb.Md. Sunumu, Kültür ve Turizm Md. Sunumu, Akçakoca Temsilcisi Neşe Perihan Kulak Sunumu ve Sosyal Çalışmalar Örnek sunumu, İl ve ilçelerin genel sorunları izlendi, tartışıldı. Belediye Başkanı Fikret Albayrak ile görüşme yapıldı.

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Ulusal Kampanyalar

Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap