• Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

  Adana Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş Barınağımızda

 • Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

  Adana Valimiz Sayın İlhan Atış Dohayko Stant Ziyareti

 • Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI

  Nikah Şekeri yerine, BAĞIŞ SERTİFİKASI ile sizde katkıda bulunun

 • Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

  Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar Mama Dağıtım Töreninde

 • Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

  Tekirdağ Belediyesi Barınağını Ziyaret Ettik

 • Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

  Yılbaşı Özel Gün Kartlarımızdan alarak Katkıda bulunun

 • Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

  Isparta Belediyesi Bakımevi Açılış Töreni

 • Lüleburgaz Bakımevini ziyarete gittik

  Lüleburgaz Bakımevini Ziyarete Gittik

 • Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

  Hoşgeldin Bebek Bağış Kartları ile destek

 • Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

  Güney Marmara Hayvan Hakları Toplantısı

Haykonfed Başkanı Sayın Nesrin Çıtırık'ın Açıklamasıdır;
https://www.facebook.com/HayKonfed/videos/1637262809621380/


"ŞU AN ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINDAYIZ, yasalaşması halinde kedi ve köpekler için felaketlerle neticelenecek "yasa taslağı"na karşı çalışmalarımız sürüyor, HayKonfed Başkanı Nesrin Çıtırık'ın Anlatımıyla gelişmeler:
(saat 22.00 itibarı ile GÜNCELLEME YAPILDI) Onemli Bilgilendirme: Orman Su İşleri Bakanlığı DKMP Genel Müdür Sayın Nurettin Taş ile saatleri bulan toplantımız ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Milletvekili Sayın Cihan Pektaş ile yaptığımız toplantılarda, yasa tasarısının sebep olacağı seri katliamları gerekçeleri ve çözüm önerileri ile anlattık. Sayın CİHAN PEKTAŞ "hayvan severlerden gelen yazıları okudum, sayın bakana da bilgi verdim" dedi. Toplantılarda alınan KARARLAR: ==== 1. Bakanligin gazete ve TV lerde basin aciklamasi ile başbakanlığa gönderildiğini duyurdugu, geçen dönem kadük olan Kanun Tasarisi için, hem Sn. Nurettin Taş ve hem de Sn. Cihan Pektaş, "akademisyenler, STK lar, gönüllüler ve meslek odalarindan yazili talepler" gönderilmesini önemle vurguladılar. Bu yazılı taleplerin bakanlık ve başbakanlık bürokratlarınca üzerinde çalışılıp yeniden değerlendirileceğini ifade ettiler. ===== 2. Hemen peşinden, Akademisyenler, STK lar, Meslek Odaları Baro KOMİSYONLARI ve Veteriner Hekimler Odaları davet edilerek toplanti yapilarak tasarı madde madde tekrar görüşülecek. ===== 3. Ondan sonra tasari TBMM Cevre Komisyonuna sunulacak. Aşamalar net olarak böyle olacak. Bu kararlar Sn Nurettin Tas ve Sn Cihan Pektas ile yapilan toplantilarda alinmis ve onlarin da bilgisi ile duyurulmustur. Karşımızda uygar, iyi niyetli ve gönüllü varlığına önem veren Sn Nurettin Taş ve Sn Cihan Pektaş gibi bürokratların olması hayvanlarımız için bir şans. Ama asıl çaba ve çalışmalar, bakanlık ve sonrasında da Çevre Komisyonu ile pozitif bir iletişim içinde olarak bundan sonra başlayacak. Bakanlığa, basın ve ilgili kurumlara 1000 lerce yazı yollayan, telefonlar ile endişelerini ve tepkilerini dile getiren HERKESİN bu olumlu başlangıçta büyük payı olduğu açık ve kesin. Şükranlarımızla... Nesrin Citirik. HayKonfed Baskani.
(HayKonfed Baskani sayin Nesrin CITIRIK'ın onderliginde AnadoluFed 2.baskani Sayin Mucella CELIK, HayKonfed Ankara Temsilcimiz Haydar OZKAN, Istanbul Koordinatorumuz ve temsilcimiz Baris SENGUN, AnadoluFed Tokat temsilcimiz Nihal ERKOÇ, AnadoluFed Ankara gonullusu arkadaslarimiz bu görüşmelere katıldılar.)

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap