---------- Yönlendirilmişpinar <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>
Tarih: 10 Mayıs 2014 10:57
Konu: Fwd: Edremit çöplüğü
Kime: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Edremit Körfez bölgesinde hayvan katliamı 
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Gerekli çalışmayı bilimsel metotlarla hayata geçireceğiz. Teşekkür ederim.”Edremit Körfez bölgesinde hayvan katliamı yapılmaktadır, şu an itibariyle Edremit çöp...lüğünde bir sürü köpek bulunuyor, düzenli olarak sokaklardan toplanan köpekler, çöplüğe taşınıyor. çöplükte ölmüş hayvanlar dolu.çöplükte ölüme ve hastalığa terk edilen hayvanlar orda yaşam mücadelesi vermektedir.yeni getirelen hayvanlar dışında tüm köpekler insanları gördüğünde kaçmaktadır.Başkanımızın bahsettiği Bilimsel metodlardan, bu tür yöntemleri kastettiğini düşünmek bile istemiyoruz.???
Bu konuda duyarlı tüm hayvan severleri desteğe çağırıyoruz!!!
Tüm yetkili makamlara suç duyurusunda bunlunacağımızı, bu konunun takipcisi olmaya devam edeceğiz.
Tüm deliller, insandan kaçan köpeklerle dolu olan Edremit çöplüğüdür.

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap