ANAKARININ SAKLI BAHCE KÖPEKLERİ ÇABALARINIZ ÜZERİNE YERİNDE KALDI
HERKESE BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER 
Telefon eden, yazı yazan, destek veren tüm ABLA-ABİ-TEYZE ve AMCALARA bu fotoğraflarda ki CANLAR teşekkür eder.
Günün HİKAYESİ: Bu gün zorlu bir mücadeleden, bakanlık-belediye-çevre alt komisyonu sayısız telefonlardan, hayvanların başında kalbi atarak bekleyen gönüllülerinin çabalarından sonra Bakanlık Özel Kalem Müdürü Cihan bey beni telefonla aradı. "2 aya kadar yavruların s...ahiplendirilmesi kaydıyla, uyuz başlangıcı olan yaşları küçük köpeklerin iyileştirilip sahiplendirilmesi kaydıyla, 8-14 yaş arasında ki 7-8 köpeğin orada kalmasını kabul ettiklerini" söyledi. Herkes rahat bir nefes aldı. Bu gün TOPLAMANIN dehşetini yaşadım. Adamlar BAKAN EMİR VERDİ diyor da başka bir şey demiyor. Her zaman "belediyeler karşısında ürkek ve çekingen olan" Orman Su İşleri görevlileri bu kez amir konumunda belediyeye talimat veriyor. Her zaman Orman Su İşleri görevlilerini TINLAMAYAN UMURSAMAYAN belediye görevlileri EMİR GELDİ diyorlar. Aman tanrım ne dehşetti. Neyse şimdilik bitti.
Yavruların sahiplendirilmesi için herkesten destek bekliyoruz. Zaten yavruların durduğu yerde 2 aya kadar inşaat başlayacakmış. 2 ay sabredemiyorlar... Bildiğim tek şey var, YENİ YASAYA EĞER TOPLAMA İLE İLGİLİ BİR MADDE konursa, bu resmi kurumlar TEK BİR HAYVAN BIRAKMAZLAR. Ankara'nın ölüm kampı barınaklarına, dağına taşına atılmış onbinlerce hayvanına, yasa dışı üretim çiftliklerine en ufak bir ilgi göstermeyen Orman Su İşleri Bakanlığı bu gün şu yaşlı köpekleri almak için SEFERBER OLMUŞTU.
Allah hem hayvanların hem de bizim yardımcımız olsun.
Nesrin Çıtırık
HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap