HAYTAP ve Çorlu Platformu Temsilcileri Belediye Başkanlığında
Çorlu Belediye Başkanı ile görüşmemiz/Gönül Sönmez

16.05.2013 tarihinde Çorlu Belediye Başkanı ile görüşmemiz atılacak yeni adımların başlangıç noktası oldu.
Sayın Belediye Başkanımız Dt.Ünal Baysan görüşmede kendisinin ve ailesinin de hayvanları çok sevdiğini, onların daha olumlu koşullarda yaşaması gerektiğini belirtmiştir.
Ayrıca Sayın Başkanımız hem bizzat kendisinin hem de aile bireylerinin basın ve internet üzerinden Haytap , Dohayko ve Çorlu Hayvan Haklarını Koruma Platformunu sürekli takip ettiğini belirtip çalışmaları hakkında tebriklerini iletmiştir.
Bizler kendisine hem nezaket ziyaretinde bulunup , hem de ilçemizdeki noksan bazı hususlar konusunda görüşlerimizi ve taleplerimizi belirttik.
Sayın Başkanımız bu konuları olumlu karşılayarak, kesinlikle bu taleplerimizi gerekli yetkili birimlerle görüşeceğine dair söz verdi.
Acilen talep ettiğimiz konular :
1- Yemek ve su odaklarının hazırlanıp, hayvanların yoğun olarak bulundukları bölgelere yerleştirilmesi.
2-Şehir içinde, ara sokaklarda ve beslenme noktası yerleştirilmeyecek bölgelerde Belediyenin logosu olan plastik kaplar konularak içine su ve mama doldurulması.


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap