Sayın Adana Valimiz İlhan Atış barınağımızı ziyaret etti. İlgili vali yardımcısı, İl Tarım Müdürü, İl Çevre Müdürü, belediye yetkililerinin de katıldığı bu ziyaret www.adana.gov.tr sitesinde yer aldı.

      Sorunlarımızı dinledi ve sanki yıllardır bizimle bu sıkıntıları yaşıyormuş gibi mükemmel bir şekilde ANLADI ve doğru olan çözümlerin sağlanması için TALİMATLAR verdi.

      Sayın valimiz barınak ziyaretinde "Bu hayvanları tel kafesler arkasına toplayıp hapsetmeseniz daha iyi, onlar doğada bir şekilde mutlaka yaşamlarını sürdürürler, aslında barınaklara alarak onlara iyilik etmiyoruz" dedi.

       Konunun dışında olmasına rağmen bu kadar doğru ve isabetli görüşe sahip olan sayın valimize minnet duyuyoruz.

      Çok yoğun programı içinde sabah saat 08.30 da barınak ziyaretine zaman oluşturan ve bu ziyareti valilik resmi sitesine koyacak kadar önemseyen  çok değerli valimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
              
       Lütfen bu ziyaret resimlerini print edip, bulunduğunuz yerlerdeki kaymakam ve valilere götürüp, sayın valimizi örnek gösterip BARINAĞI ZİYARET ETMELERİNİ isteyin.

       Gelip gördükleri zaman BAKIŞ AÇILARI çok farklı oluyor.

       Tel kafesler arkasındaki bu ÇARESİZ CANLARI göstermeden ANLATMAK çok zor.

       O kara gözlerle GÖZ GÖZE gelinmesi lazım ki ANLAŞILABİLSİN.

       Ayrıca sayın valimiz gelecek hafta HKK nın toplanması için de talimat verdi. 30 a yakın arkadaşımız HAYVAN KORUMA GÖREVLİSİ olarak atanacak ve resmi kartlarını alacaklar.
 
       Arkadaşlarımızı da sayın valimiz ile tanıştırdık. Çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti valimiz, gerekli tüm desteği vereceğini ifade etti.

Selam ve sevgilerimle
Nesrin/adana/dohayko

 

Üstte Valilik Resmi Sitesindeki Haber Resmi
 

Barınak Ziyaretinden
 
Diğer Resimler
 

 

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap