Öldüren yok eden BELEDİYELERE müthiş bir örnek..Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Fazlı Kılıç'a, Türkiye'de bir ilk olan Kağıthane Belediyesi Kent Konseyi HAYVAN SEVERLER MECLİSİ için, biraz geç olmakla beraber teşekkür etmeliyiz. İlçedeki hayvanların haklarını koruyacak ve yaşam standartlarını yükseltmek için projeler üreten, halen başkanlığını Dilek Gülten'in yaptığı 35 üyeli Hayvanseverler Meclisini, bulunduğunuz yerdeki tüm belediyelere ÖRNEK OLMAK üzere yollayın ve sizler de böyle bir meclis kurulması için talepte bulunun. 
Evet, SAHİPSİZ DEĞİLLER ÇÜNKÜ KAĞITHANE'DELER...
Sn. Fazlı Kılıç'ın insanlık DERSİ gibi olan şu sözlerini de lütfen dikkatle okuyun: 
===“Bizler emanet gözüyle baktığımız hayvanlara şefkatle yaklaşıyoruz. Veteriner İşleri Servisiyle hem sokakta yaşayan hayvanlara hem de sahipleriyle birlikte yaşayanlara en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kısacası sadece insanların değil bütün canlıların her şeyi bulabilecekleri, huzur ve güvende olacakları bir Kağıthane için uğraşıyoruz. Şimdi bu alandaki çalışmalarımızı daha ileri bir boyuta taşımak, hayvanseverlerle koordineli bir şekilde çalışmak için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip Hayvanseverler Meclisimizi kurduk. Kurduğumuz bu mecliste yer alarak bizleri yalnız bırakmayan hayvanseverlere teşekkür ediyor meclisimizin hayırlı olmasını diliyorum”====
Bu sözleri de lütfen ulaşabildiğiniz tüm başkanlara yollayın.
Onlara İNSANLIK DERSİ OLSUN.
Sağolun Sn Fazlı Kılıç.
Tuttuğunuz altın olsun..
İyi ki varsınız...

Nesrin Çıtırık
HayKonfed Başkanı.

http://www.kagithane.istanbul/…/SOKAK-HAYVANLARI-…/76/4648/0

https://www.facebook.com/Ka%C4%9F%C4%B1thane-Belediyesi-Ke…/

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap