Adana Büyükşehir Belediye Barınağı için GAZETE ve KOLİ KAĞIDI ihtiyacı... Yeni Veteriner İşleri Müdürü Ali Yakan Bey ve Barınak Müdürü Ali Demir bey, (Allah ömürlerine ömür katsın), hayvanlar biraz daha iyi duruma gelsin diye, görevlerinin ötesinde çaba gösteriyorlar.

===Ali Demir bey, gün boyunca gerek yavru kulübeleri ve gerekse tedavi kafeslerinin altı ISLAK olmasın diye defalarca kontrol ediyor. Zaten geceye kadar barınakta kalıyor. En son barınaktan ayrılmadan ALTLARI GECE EKİBİNE değiştirtiyor. Bu nedenle çok fazla miktarda KOLİ KAĞIDI ve GAZETEYE ihtiyaç var. Telefon ederseniz de hemen aldırıyorlar. ====Ali bey ıslak paletleri hemen kurumak üzere duvara dayatıp, kuru olanı hayvanların altlarına koyduruyorlar. 150 yeni kulübe ve 300 den fazla palet talep edildi. Tedavi kafesleri de yeniden talep edildi. İnşallah onlar da gelince, fiziki olarak büyük hayati eksik kalmayacak.

=====Aksamalar olsa da, hemen müdahale edip düzeltmeye çalışıyorlar. Gönüllülerden gelen tüm şikayet ve talepleri önem vererek dinliyorlar. (Geçmişteki 2 tane hayatlarında barınak görmemiş yöneticilerin hasarlarını kısa zamanda giderdiler diyebilirim!!).

===Onlar görevlerinin ötesinde çaba gösteriyorlar, biz de malzeme temin ederek destek olalım arkadaşlar.

Sevgilerimle...

Nesrin ÇITIRIK
HayKonfed Hayvan Hakları Konfederasyonu Başkanı

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap