Burhaniye'den yola çıktıktan sonra gece Balıkesire geldim. Haytap Balıkesir temsilcimiz Süvar Çömlekoğlu'nun sahibi olduğu Çömlek otelde ağırlandım. Sabah ilk işimiz Süvar hanımla beraber belediye başkanı İsmail Ok beyi ziyaret etmek oldu ama maalesef çok acele şehir dışına çıkması gereken sayın başkanla görüşemedim. Yardımcısı Yusuf Özenç beyle görüştük.

Yusuf bey bizi alıp bakımevine götürdü ve bizzat kendisi orayı tek tek gezdirdi. Gerçektende Balıkesir bakımevi  temizlik,hijyen,hayvanların rahatı ,sağlığı için ender güzellikte bakımevlerinden .hayvanlar ağaçlar altında ,beton olmayan gölgelikli, önlerinde devamlı yemek ve suları bulunan bir ortam içindeler. Hele bir su yemek kapları varki inanın o taslarla ben bile su içmek istedim bu kadar temizlik anca olur ve helal olsun demekten başka söyleyecek tek kelime yok. Hatta bakımevi kameralar tarafından gözleniyor.

Balıkesir hakkında mail yoluyla yazılan kötü haberlerin hiçbirisinin doğru olmadığını burayı ziyaret ettikten sonra daha iyi anladım. Bakımevinde dünyalar iyisi bir veteriner hekim mevcut.  Dilşat hanım hayvanların bakımlarına çok özen gösteriyor .personel çok kaliteli ve çalışkan heryer pırıl pırıl.  Suvar hanım burda çaba gösteriyor. Belediye desteği  çok güzel... hatta Balıkesirde bir çok bilbordlarda bir kap su afişleri var. Arabamız yine sokak sokak dolaşıp, Balıkesirede Bri Kap Su anonsları yaptı.

Buranın sanayisinde hemen her esnafın bir köpeği var.  Hayvana karşı sevgi,  Balıkesirde çok yoğun.  Bandırma ve Erdeğe gitmek üzere yola çıkıyorum..İyiki varsınız Balıkesirin güzel insanları..


Saygılar
Semih İğdigül

HAYTAP Mersin Temsilcisi

Akdeniz Bölge Koordinatörü

 

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap