Hayvan Hakları Mücadelesi kitlelere ulaşılıp kamuoyu desteği sağlanarak kazanılır. Bu yılbaşında da ANNELERE çağrıda bulunarak, "YILBAŞI sorfa artıklarını sokak hayvanlarına vermelerini" basın ve sosyal medya yolu ile talep edelim. Böylece, hem hayvanlar doyacak, hem de sahipsiz hayvanların varlığı ve açlıkla mücadelesi topluma bir kez daha duyurulmuş olacaktır.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.

YAPILMASI GEREKENLER: 1. Bulunduğunuz yerde annelere çağrıyı yazılı sözlü basına, TV lere ve kurumlara, sosyal medya sayfalarına yollayın. 2. Yerel basını ziyaret edip haber yapmalarını talep edin. 3. hayvan hakları dışındaki sosyal medya sayfalarına yoğun olarak yollayın.

=============================

SEVGİLİ ANNELER,

Sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanlar açlıkla susuzlukla mücadele etmektedirler. Açlıktan ölen hayvan sayısı düşündüğümüzden çok daha fazla. Yaşam alanlarını işgal ettiğimiz hayvanlara gidecek yer bırakmadığımız için çaresiz biçimde biz İNSAN oğluna sığınmak zorunda kalıyorlar. Sevgili Anneler, Onların karnını bir gün için bile olsa doyurmak için "Yılbaşı sofralarında kalan ARTIK YEMEKLERİ sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımıza verir misiniz?"

Hayvan dostlarımız adına teşekkürlerimizle..
İsim, adres

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap