---------- Yönlendirilmiş ileti ----------

Kimden: Mirat Gurol <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>
Tarih: 21 Ocak 2014 12:40
Konu: Re: Mersin Orman Su İşleri. Önce DENETİM nasıl yapılır onu öğrenin. Denetlenenin CEVABI için oraya kadar zahmet etmeseydiniz...
Kime: NESRIN CITIRIK <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>


Nesrin Hanım,
İlişikte Ankara'da Bakanlıktan aldığım "Sahipsiz Hayvan Bakımevi Denetim Tutanağı" var. Bu herkese dağıtılmalı ve Mersin'den de bu tutanağın denetim sırasında  doldurulmuş kopyası istenmeli. Veremiyorlarsa neden bu tutanağın kullanılmadığından tutturabiliriz. (Soru 33 ün doğru cevabın ne olduğunu bilmiyorum). 
Mirat


2014/1/20 NESRIN CITIRIK <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.>
Mersin Orman Su Müdürlüğüne,

Hayvanları aç bırakan belediye size MAMAMIZ BİTTİ HAYVANLAR AÇ der mi?
Cevabım aşağıda ki üstünkörü yüzeysel adına denetim dediğini şeyle ilgili bilgi aralarına yazılmıştır.
Size denetim nasıl yapılır ben mi öğreteceğim?
Gidin öteki bakanlıklardan denetim nasıl yapılır öğrenin ve elemanlarınıza öğretin.
Yazık o hayvanlara...
Nesrin Çıtırık
DOHAYKO Genel Sekreteri
TC kimlik 1323009121220 Ocak 2014 16:32 tarihinde Mersin BİLGİ EDİNME <Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.> yazdı:

T.C.

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI

VII. Bölge Müdürlüğü - Mersin Şube Müdürlüğü

Sayı

: 44213003-445.01-15589 20.01.2014

Konu : Hayvanları Koruma

Nesrin ÇITIRIK

(BİMER)

İlgi : 07.01.2014 tarihli ve 1 sayılı başvurunuz.

İlgide kayıtlı başvuruda; daha önceki müracaatınızdaki taleplerinize ilişkin inceleme ve değerlendirme yapılması istenmiştir. Denetimlerimiz 5199 Sayılı Kanun ve Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri kapsamında düzenli olarak yapılmaktadır.Denetim tespitlerimiz de 5199 Sayılı Kanun ve ilgili Yönetmeliklere dayandırılarak belirlenmektedir. MADEM YÖNETMELİKLERE GÖRE DENETİM YAPIYORSUNUZ MADDELERE GÖRE YAPTIĞNIZI DENETİMİ MADDE MADDE YAZSANIZA.....ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ????

Denetim esnasında olumsuzluk tespit edilmesi durumunda gerekli önlemlerin alınması hususunda bakım evi sorumlu veteriner hekimi ve ilgili Belediye yazılı olarak uyarılmaktadır. ŞİMDİYE KADAR ÖNLEM ALINSIN DEDİĞİNİZ NELERİ DENETLEDİNİZ BAKALIM ÖNLEM ALMIŞ MI ALMAMIŞ MI????

Ayrıca önceki müracaatınızda belirttiğiniz şikayetlere ilişkin olarak; Mersin Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Bakım evi sorumlu veteriner hekimi ile yapılan görüşmede bakımevinde yiyecek ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığı, Aralık ayı sonu itibariyle Mersin Hayvan Dostları Derneğince de kuru mama bağışı yapıldığı, 2014 yılı için Büyükşehir Belediyesince kuru mama temininin ihale edildiği ifade edilmiştir. HAYVANLARI AÇ BIRAKIN BİR ZİHNİYET SİZE EVET AÇ MI BIRAKTIK DİYECEKTİ? ONLARA NİÇİN NEREDEN NE KADAR YEMEK ALDIKLARINI SORMADINIZ? NİÇİN MUTFAKLARINI KONTROL ETMEDİNİZ? NİÇİN ALDIKLARI YEMEKLERİN KALİTESİNİ KONTROL ETMEDİNİZ? MERSİN HAYVAN DOSTLARI DERNEĞİNCE ONLARA TOPLU OLARAK NE KADAR MAMA GELDİĞİNİ NİÇİN SORMADINIZ????????

Bakımevinde karantina olarak kullanılan 5 bölmelik kısmın 2 bölümünün tamamlandığı, kalan 3 bölümün de en kısa zamanda tamamlanacağı belirtilmiştir. EN KISA ZAMAN NEDİR??????? Daha önce karantina olarak kullanılan 19 bölmelik alanın sakatlanmış ve tedavi gören hayvanlar için müşahade bölümleri olarak kullanıldığı anlaşılmıştır.BU ALANDA Kİ KÖPEKLERİN YER YIKANIRKEN BUZ GİBİ SULARLA ISLANDIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ? SORSANIZA YERLERİ NASIL YIKIYORLAR? ANLATTIK SİZİN ELEMANLARINIZA. NİÇİN SORMUYORSUNUZ? DENETİM GİDİP SÖZLÜ BİLGİ Mİ ALMAKDIR? ÖNCELİKLE DENETİM NASIL YAPILIN ONU ÖĞRENMELİSİNİZ.

Bilgilerinizi rica ederim.

Ahmet ÇÖRTÜK

Şube Müdürü V.

Bu evrak 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu'na göre elektronik olarak imzalanmıştır.

Evrak doğrulama adresi: http://ebys.ormansu.gov.tr/Dogrulama.aspx?p=1003952

 
T.C Orman ve Su İşleri Bakanlığı
Sögütözü Cad. 14/E ANKARA
(0312) 207 50 00

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap