Sevgili Adana'lı dostlar,

Adana Büyükşehir Belediyesi DOHAYKO Hayvan Barınağımızda görev yapan tüm ama tüm yardımcı hizmetlilerimiz büyük bir özveri ve istek ile çalışmaktadırlar. Ayırca, bu insanlar, Türkiye'nin hiç bir yerinde görülmedik şekilde GÖNÜLLÜLERE saygı duyarlar. Kapasite ve eğitimlerinin üstünde bir performans sergilerler.
Yıllardır hep belirsiz saatlerde giderim, öğle tatillerinin dışında bir tanesini bile şimdiye kadar oturur görmedim ve GÖREN DE YOKTUR, iddiasina girerim. Eksikler ve hatalar elbette vardır ama hiç birisi kötü niyetten kaynaklanmamıştır.
Bu dostlarımızı bizler her bayram ve ramazanda düşünürüz.
Sizlerden ricamız, Ramazan'da ki erzak yardımınızı lütfen BARINAK GÖREVLİLERİMİZE yönlendirmenizdir.
Bunun için bana ulaşmanız yeterli olacaktır.
Unutmayın, CANLARIMIZA en iyi ve vicdani bir şekilde bakan bu dostlarımızı da bizim desteklememiz, yine orada ki hayvanlarımıza daha iyi bakım olarak dönecektir.
Geçen hafta Adana Köprü Yardımlaşma Derneği Başkanı Bekir Fevzi Yıldırım sağolsun görevlilerimize erzak dağıttı. Sizlerden de destek bekliyoruz.
Selam ve sevgilerimle..
Nesrin Çıtırık/ DOHAYKODOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap