http://http://www.haberler.com/arama.asp?q=esin%20parllak%20dohayko

TÜBİTAK'tan Aldı, Dohayko'ya Bağışladı

Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği, TÜBİTAK'tan aldığı çeyrek altın ödülü DOHAYKO'ya bağışlayan Begüm Parlak'a teşekkür plaketi verdi.Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği, "Kimsesiz Dünya'dan Yaşama Bakış" projesiyle
TÜBİTAK'tan aldığı çeyrek altın ödülü DOHAYKO'ya bağışlayan Begüm Parlak'a teşekkür plaketi verdi.

Törende ayrıca aynı aileden üç nesli oluşturan Begüm Parlak, annesi Esin Parlak ve anneannesi Süheyla Akdeniz "DOHAYKO'da üç nesil" özel tasarım plaketiyle onurlandırıldı.

Atlı Spor Kulübü'nde gerçekleştirilen törene DOHAYKO Başkanı Soner Sözer, Genel Sekreter Nesrin Çıtırık, Adana Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Av. Çetin Öz, DOHAYKO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Bir hayvansever olarak, TÜBİTAK'tan aldığı ödülü DOHAYKO'ya bağışlamaktan çok memnun olduğunu belirten Begüm Parlak, derneğe yeni üyeler kazandırmak ve katkı koymak için elinden geleni yapacağını söyledi.

DOHAYKO Kurucu Genel Sekreteri Nesrin Çıtırık da, DOHAYKO'ya yeni katılan üyelerle güç kazandıklarını, Parlak ve Akdeniz Ailelerinin de geleceğe umutla bakmalarını sağladığını kaydetti. -Adana


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap