Degerli Dostlar,

Kozan Belediyesince yaptirilan  Bakımevinde bu cumartesi gunu Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri bölüm Başkan v. Adnan Gökten ve öğrencileri ile buluştuk. 
Sahip bekleyen köpeklerimizin fotoğraflarını çektik.  Genel durumu olarak uygun bir yer oluştu. Fakat ne yazik ki her yerde olduğu gibi orada da BELEDİYE VETERİNERİ sorunu var.
Belediye Başkanı Kazım Özgan, çok kalabalik bir heyetle beraber olmasına rağmen, yanına vet hekimi, Zabıta Muduru Sevgili Mutlu Beyi de alarak bizzat BARINAĞA geldi ve yerinde kendisine bilgi verme sorunları iletme imkanı tanıdı. Tüm talimatları verdi. Sanıyorum en gec 1 ay içinde orada asgari yasam koşullari saglanmiş olacak. KOZVAK Başkanı Duru Çiftçi de sağolsun sorunlarımızla yakından ilgileniyor.
Geçen gelişimizde ki BİR SÖZÜMÜZLE, oraya 15 adet KULUBE gelmiş, tahta yeni yapılmış paletler gelmiş. Kozan Belediyesinin fiziki koşulları ile cennet olan bu bakım evinin veteriner hekim sorununu da en kısa zamanda aşacağına bütün kalbimle inanıyorum. Sayın valimizin de bizi kırmayarak katılacağı bir AÇILIŞI da genç arkadaşlarımızla ve Adnan bey ile birlikte HEYECANLA bekliyoruz. Kozan halkını bakımevini ziyarete ve oradan hayvan sahiplenmeye davet ediyoruz.
Değerli Başkanımıza, Eşi Başkan Yardımcısı Mimar Zehra Özgan'a, Belediye görevlilerine, Adnan beye, Yuksek okulun MUHTEŞEM öğrencilerine SONSUZ şükranlarımızla...

Nesrin Çıtırık/ DOHAYKO..

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap