Bir kulübe bir can

Hayvanseverler kulübe yaptırıp, hayvanları soğuktan koruyabilecek

Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Genel Sekreteri-HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu Başkan Yardımcısı Nesrin Çıtırık, hayvanseverleri “Bir Kulube Bir Can” kampanyasına katılmaya çağırdı. Hayvanseverler, Türkiye’nin istediği noktasında kulübe yaptırıp, sahipsiz hayvanları soğuktan koruyabilecek.

 

Soğuk nedeniyle ölen hayvan sayısının tahminlerin çok ötesinde olduğunu söyleyen Nesrin Çıtırık, “Onlar nasıl olsa sığınacak bir yer bulurlar” diye asla düşünmeyin. Asfalt ve betonla doldurduğumuz şehirlerde onlara sığınacak bir yer bırakmadık” dedi.

SOĞUKTAN KORUMAK İÇİN SIĞINAK

Çıtırık, Bir Kulübe Bir Can kampanyasına katılarak, bir anne köpeğe yavrularını güven içinde büyütecek bir yuva, barınaklardaki mağdur ve mazlum köpeklere ve sokaklardaki evsiz hayvanlara başlarını sokacak bir sığınak sağlanabileceğini belirtti.

Çıtırık, şöyle konuştu: “Size bir telefon uzaklığındayız. Bizi arayın. Bitlis’ten Adana’ya, Muş’tan Edirne’ye kadar, ihtiyaç olan yerlerin tamamında sizinle paylaşalım. Kulübe desteğiniz için nereyi tercih ederseniz, sizi direkt olarak oradaki gönüllüyle ve kulübe yapacak marangozla irtibata geçiriyoruz. Kulübe yapılıyor, teslim ediliyor, fotoğrafları sizinle ve toplumla paylaşılıyor. Bu kampanyayı HAYTAP ekibimizle birlikte bizzat takip ediyoruz.

Kampanyaya katılmak için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir., 0 544 829 12 51DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap