HAYTAP BAŞKAN YARDIMCISI NESRİN ÇITIRIK TRAKYA’DA / TEKİRDAĞ BAKIMEVİ
10.Mayıs.2013

Sevgili arkadaşlar,

Geçen yıl ziyaret ettiğimiz Tekirdağ bakımevinde  kapalı odalar önlerindeki bahçelere sürekli açık değildi , ayrıca bakımevinde hayvanların bakımı ile ilgili pek çok olumsuzluk vardı.

Bu dönemde sayın belediye başkanı ile görüşerek bu olumsuzlukların giderilmesi talebinde bulunmuştuk ayrıca bakımevinin önündeki çok geniş alanın çevrilerek hayvanlar için godal yaşam bahçesi haline getirilmesini talep etmiştik. Gerek bizim taleplerimiz gerek yerel gönüllü Reyhan hanımın çabaları ile ziyaretimizde bahçelerin kapalı alanlara tamamen açık olduğunu ve bakımda olumlu yönde fark olduğunu gözlemledik.

Bizi en fazla mutlu eden olay bir anne ve yavrularının altına konmuş olan yastık ve minderlerdi. Biz bunun gönüllüler tarafından konduğunu düşünürken orada Hasan isminde bir görevlinin bunu yaptığını ve diğer tüm hayvanlara aynı şefkatle muamele ettiğini örgendik.

Bir bakımevi görevlisinin yavrulu annelerin altına şilte ve minder koyması takdire şayan. Huzurunuzda hem bakıcı Hasan bey’e hem de belediyeye bu olumlu gelişmelerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bakımevinden sonra Tekirdağ belediye başkanı Op. Dr. Adem DALGIÇ’ı ziyaret ederek olumlu gelişmelerden dolayı kendisine teşekkür ettik. Bakımevinin önündeki geniş alanın çevrilerek yaşam alanı haline getirilmesi konusundaki sözünü hatırlattık. Bu yaz bunu muhakkak yapacağını ifade etti bilgilerinize….

Sevgi ve Selamlarımla

Nesrin Çıtırık
DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap