''Türkiye'nin pek çok şehrinde olduğu gibi Malkara belediyesi de ne yazık ki bakım ve kısırlaştırma merkezi açmak yerine hayvanları, yavru, büyük, küçük, demeden çöplüğe atmayı tercih etmekte. Öncelikle belediye başkanından randevu talebinde bulunduk. Fakat ondan önce Malkara çöplüğünü ziyaret ettik.
ÇÖPLÜKLER HAYANLARIN YAVAŞ YAVAŞ  AYAKTA CAN VERDİKLERİ AÇIK MEZARLAR OLARAK BİZ DUYARLI İNSANLARIN VİCDANLARINI SIZLATIYOR.
Belediyelerin çöplüklere kesinlikle hayvan atmamasını istiyoruz. Malkara belediyesinin çöplüğünde hemen hemen yarısı uyuz olmuş çok sayıda hayvan var. Malkara belediye başkanını kısırlaştırma ve bakım merkezi kurmaya, bu çöplük denen cehenneme bu çaresiz hayvanları yollamaktan vazgeçmeye davet ediyoruz.
A
yrıca Malkaranın sokakaları vücutları uyuz içinde olan hayvanlarla dolu. Bir araba iki personel ve bir veteriner teknikeri ile belediyenin bir kampanya başlatarak tüm hayvanlaru uyuza karşı aşılatıp rehabilite etmesi bir Müslümanlık ve insanlık görevidir.S
ayın belediye başkanının bu gariban hayvanları çöplükten ve uyuzdan kurtaracak bir çalışma başlatmasını ahlakên, vicdanen ve yasalar gereği bekliyoruz.

Sevgi ve Selamlarımla
Nesrin ÇITIRIK
''


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap