Ölünceye kadar mensubu olmaktan gurur duyacağım Sevgili İŞKAD (Adana İş Kadınları Derneği) üyesi arkadaşlarımla birlikte...

İŞKAD ın (Turkiye'nin ilk İş Kadınları Derneği aynı zamanda) kuruluşunu Hürriyet Gazetesi Yazarı Sevgili Sinan Tanyıldız ile görüşüp deklare ettikten sonra beni "katılım ve destek için ilk arayan, geçmiş dönem başkanlarından olan ve yıllardır İstanbul'da yaşayan Sevgili Suna Akşen" ile festivalde karşılaşmak müthiş güzel ve heyecan verici idi.
Kadının üretken gücünü ekonomi dünyasına taşıyan, istihdam yaratan, ülke ekonomisine artı değer katan, Türkiye'ye İŞKADINI demeyi öğreten ekibimizin önemli üyeleri canim arkadaşlarım Süheyla Gergin, Samia Yasavur, Ayfer Köni ve Fatoş Yüksel ile de birlikte olmak keyfimi ve mutluluğumu iki kat artırdı.

Tabii ki DOHAYKO Genel Başkan Yardımcımız Süheyla Akalın ve DOHAYKO ya üye olarak bizi onurlandıran Esin Parlak ile de birlikte olmak güzeldi...

Sevgilerimle...

Nesrin Çıtırık/ İŞKAD Kurucu Başkanı (Derneğimle gurur duyarak yazıyorum)

 

 DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap