SIRA10:
Gecenin geç  saaatinde bir telefonla uyandık.Arayan Buket Teyzemizdi tedavisi ile Keçiören Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Mdr.DrErcan Kurnaz beyle yakından ilgilendiğimiz yavru köpeğimizin durumu çok ağırlaşmış,Bayram tatilinde olmasına rağmen gündüz antibiyotikleri ve serumu Belediye Veterinerimiz Sn.Uğur Koçak tarafından Müdürümüzün yönlendirilmesi ile yapılmıştı.Fakat iniltileri ve acı seslerine dayanamayan bina sakinleri kapısına Polisimizi çağırmışlar. Polisler köpeğin halini görünce bi şey dememişler.Teyze bi haline bak demişler.Belediyemizin barınağı olmadığından çeşitli yerlerle yaptığımız telefon görüşmeleri sonuçunda en son Ankara Büyükşehir Belediyesi Kurtuluş Parkında bulunan Veterinerlikten Sn.Cenk Döner Beyle görüştük.Kendileri bize adrese çok yoğun olduklarından 1-2 saat içinde hayvan Ambulans yollayıp hastayı alıp tedavisini üstleneceklerini bildirdiler.Bekliyoruzsaat :06.00 ANK.BYK.ŞHR.BEL.VETERİNER CENK BEY LE İRTİBAT HALİNDEYİZ.KÖPEĞİN GEÇMİŞ TEDAVİLERİNİ ANLATTIK DURUMU PEK İYİ DEĞİLMİŞ, ONA GÖRE TEDAVİ EDECEKLERİNİ,TESTLER YAPACAKLARINI BEYAN ETTİLER.İNŞALLAH TEDAVİLERE SONUÇ VERİR VE KURTULUR.....

Deniz Tokmak Ekinci
Haytap-Dohayko Ankara Temsilcisi ve Koordinatörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

alt

alt


alt

alt

alt

 

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap