HAYTAP ANKARA İL TEMSİLCİMİZ DENİZ TOKMAK EKİNCİ 

Belediye Bakım evlerindeki HAYVANLARIMIZIN kötü kaderine DUR demek için "BAYRAMDA BARINAKLARDA" olmalıyız,SLOGANI ile  KAZAN BELEDİYESİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARETTE BULUNDUK.BU MERKEZDE BİZİ BAŞKAN YARDIMCISI ORHAN YAZICININ DAVETİ ÜZERİNE SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ SN. Yusuf Erçelik SORUMLU VETERİNER HEKİM BİLAL ÖZTÜRK VETERİNER HEKİM AHMET ERDEM VE YEREL GAZETE KAZAN MANŞET MÜDÜRÜ AYDIN BATUR VE BELEDİYE BASIN İŞLERİNDEN SELMAN AYDIN VE DİĞER ÇALIŞAN GÖREVLİ ARKADAŞLAR KARŞILADI..İLGİLERİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.BAYRAMDA 1.GÜN SAAT 10.00 İLE 12.00 ARASINDA ZİYARETE AÇIK OLACAKLARINI BEYAN ETTİLER.ZİYARET ETMEK İSTEYEN HAYVAN SEVERLERİ BEKLİYORLAR..CANLARIMIZI YALNIZ BIRAKMAYALIM....KAZAN BELEDİYE BAŞKANI SN.LOKMAN ERTÜRK'ÜN UMRE ZİYARETİNDE OLMASINDAN DOLAYI GÖRÜŞEMEDİK.DÖNDÜKLERİ ZAMAN KENDİLERİNİ MAKAMINDA ZİYARET ETMEK ÜZERE DAVET EDİLDİK TEKRAR KAZAN BELEDİYESİNİN MİSAFİRİ OLACAĞIZ.İLGİLERİNDEN DOLAYI KAZAN BELEDİYESİNE VE ÇALIŞANLARINA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİZ....

Deniz Tokmak Ekinci
Haytap-Dohayko Ankara Temsilcisi ve Koordinatörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap