Buket Tansel teyze evinde 4 tane engelli kedi ve bir köpek bakmakda.Felçli Kediler için kendi imkanları ile Eskişehir'de felç arabası yaptırmış.Bina sakinleri bakmakda olduğu canlardan dolayı şikayet edip dava açmışlardır.Uzun zamandır da bu böyle devam etmekde imiş.Aralarında bir husumet oluşmuş sözlü hakaretlere varana kadar ulaşmışdır.HAYTAP ANKARA İL TEMSİLCİLERİ Olarak bu konu hakkında da araya girerek tarafları dinledik.Bu arada Keçiören Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü DrErcan Kurnaz ile birlikte karar alarak binanın arka tarafındaki bahçede kediler için Keçiören Belediyemizin katkıları ile bir kedi evi oluşturmayı kararlaştırdık ve bina sakinlerinide bu canlara yardımcı olmaları hususunda ikna ettik.Uzlaşmayı sağladık mutlu ve huzurlu evimize döndük..Yardımlarından dolayı Keçiören Belediye Başklanı Sayın Mustafa Ak 'a ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Ercan Kurnaz'a çok teşekkür ediyoruz...

Deniz Tokmak Ekinci
Haytap-Dohayko Ankara Temsilcisi ve Koordinatörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

alt

alt


altalt

altaltalt

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap