ARTVİN BELEDİYESİ

09/08/2017 Tarihinde saat 16:00'da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Artvin Belediye Başkanı Mehmet Ķocatepe'yi makamında ziyaret ettik.Kocatep
Artvin'de sokak hayvanlarına karşı Belediye ve hayvan severler tarafından ortak çalışmalar yürütülerek her hangi bir olumsuzluk yaşanmayacağını kısa zamanda Hayvan Bakımevi projesinin tamamlanarak daha iyi şekilde hizmet verileceğini söyledi. Sokak Hayvanlarına karşı duyarlılığı artırmak adına 5199 nolu yasayı anlatan afiş,bilboart çalışmaları yapılarak şehirde belirli noktalara asılacağı ifade edildi. Kocatepe, konuşmasının sonunda kesin ve net bir ifade ile Artvin'de Belediye personelinin sahipsiz hayvanlara asla kötü muamelede bulunmadığını kötü muamelede bulunan personel olursada iş akdine son verileceğini ekledi. Kendisine teşekkür ettik. Sokak hayvanları adına olumlu sonuçlar olacağını ümit ediyoruz.

Haydar Özkan
HaykonFed Temsilcisi 
Saygılarımla

 DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap