31/07/2017 Tarihinde saat 11:00’da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Tokat temsilcimiz Nihal Erkoç, Niksar temsilcimiz Dilek Subaşı, danışmanımız Ramazan Etci ile birlikte Erbaa ilçesinde dört farklı yerde bulunan besleme odaklarını yerinde gördük. Şehir içindeki belediye logolu su ve mama odaklarını gördük. Belediye başkan yardımcısı Abdullah Yağlıcı’nın duyarlılığına teşekkür ederek Belediye başkanı Sayın Hüseyin Yıldırım ile görüştük.

Hüseyin bey çok samimi ve açık yüreklilikle geçen yıl yaşanan ileri derecede uyuz sorunu ile ilgili üzüntülerini ve kırgınlığını beyan etti. Konuyu izah ettik bizim geçen yıl çözüme ulaşamadığımız sebeplerden kendisi de rahatsız olduğunu ve gereği yapılarak tedbir alındığını söyledi. İlçe merkezindeki su ve besleme odaklarına 8 adet daha ilave edilerek 20 ye çıkarılacağını dört adet büyük besleme odaklarının sayısının 8’e çıkartılacağını ve ilçede afiş ve bilbord çalışmalarının başlatılacağını beyan etti. Kendilerine Teşekkür ederiz.

Haydar Özkan

HaykonFed Temsilcisi


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap