Sevgili Arkadaşlar,

Ekte ki Bir Kap Su Bir KALAP Sevgi ve MERHAMET mesajların içeren iki adet broşür 5000 bin tane olarak tekrar bastırılmıştır. Özellikle mayıs ayında yani yazlıkcılar gelmeden sitelerde ve sahil ve yazlık beldelerinde, belediyeler ve vatandaş,  kış boyunca zaten aç susuz soğuğa dayanmaya çalışan gariban hayvanların KATLEDİLMESİNE başlayacaklar. Başta Antalya ve Muğla olmak üzere HER YERDE dernekler ve gönüllüler önleyici çalışmalara başlamaları gerekli.
Okul ziyaretleri, müftülük ziyaretleri, cami ziyaretleri, festivaller ve kalabalık yerlerde ve AVM lerde kurulacak standlarda kullanılacak ve dağıtılacak BROŞÜRLER den, bize telefon isim ve posta adresini yazan arkadaşlara yollayacağız.
İsteyenler lütfen bize bildirsinler. (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine)...

Sevgilerimle Nesrin Çıtırık/ HAYTAP


DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap