Sevgili Dostlar, DOHAYKO olarak yıllardır, bizzat evlerine ulaştırarak zor koşullarda sahipsiz hayvanlara besleme yapan gönüllülere hem "mama, tavuk kırıntı" ve hem de "erzak" yardımında bulunuyoruz. Adana çapında sokaklardaki sahipsiz hayvanları besleyen 1000 e yakın hayvan sever ve onların besledikleri 10 000 lerce hayvan dostumuz DESTEĞİNİZİ bekliyor. ÖZEL GÜN KARTLARINDAN alarak sizlerde zor durumdaki hayvanlarımız için İMDAT ELİ olabilirsiniz. DOHAYKO Yönetim Kurulu.
Hemen şimdi sizde destek olun.

DOHAYKO Yönetim Kurulu olarak YILBAŞI vesilesi ile, 2018 in sağlık, iyilik, uğur ve bereket getirmesi temennisiyle merkez ofisimizde toplantı yaptık ve hayvan dostlarımızın karınları doysun diye gönüllülere MAMA DESTEĞİ verdik. Onlar da sevindi biz de sevindik.

DOHAYKO Başkanımız Sevgili Gamze Ünlü, Başkan Yardımcılarımız Süheyla Ceylan Akalın ve Zerrin Işıldar, Ziyapaşa Derneği Başkanı Sn Naci Sezgeç, İşkadınları Derneği YK Üyesi Ayfer Köni ve dostlarımızın da katılımı ile merkez ofisimizde mama dağıtımını yaptık.

Sevgili Dostlar, Adana'da DOHAYKO MERKEZ OFİSİMİZDE, çoğu dar gelirli olup ve bir kısmı da fakirlik sınırında yaşamlarına rağmen, SAHİPSİZ HAYVANLARA besleme yapan gönüllülere "mama ve tavuk kırıntı vs" yardımı yapıyoruz. Ayrıca bu FEDAKAR gönüllülerin yaşamlarını biraz olsun kolaylaştırmak için ramazan ve bayram gibi vesilelerle erzak desteğinde de bulunuyoruz. ÖZEL GÜN KARTLARINDAN alarak siz de bu çalışmalarımıza destek olabilirsiniz. Teşekkürlerimizle... DOHAYKO Yönetim Kurulu.

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45